Hakkımızda

  Aslen karaöz köyü yerlisi olup yıllardır bu bölgede yaşamaktayız. 2016 da Antalya merkezde ki fabrika işimizi bırakıp köyümüze temelli dönüş yaptıktan sonra atalarımızdan kalan orman arazisinde hayvancılık yapmak için yerleşim kurduk. Doğal et, süt ,yumurta , ayran , peynir üretip geçimimizi sağlarken bir yandan bulunduğumuz bölgenin LİKYA YOLU güzergahında olması sebebi ve korsan koyu nun eşsiz güzelliğini görmeye gelen doğa severler dostlarımızı uğrak yeri olması dolayısı ile yolda olan herkese dinlenip bir sokul alacağı küçük bir yer inşaa ettik. Odun ateşinde semaverde çay , taze günlük doğal yoğurttan ikram edip uğurlarken zaman içinde şuan ki halimizi almış bulunduk.

  Şuanda için 2021 2 büyük olmak üzere 7 adet bungalov evimiz 40 adet ahşap 3×3 metrekare yerden yüksek çadır kurulumunda müsait kamelyamız ve 100e yakın yer alanında çadır kurulum yerimiz mevcuttur. Bunun yanında 4bay 4bayan olmak üzere tuvalet ve duş , ortak alan 4adet ev tipi buz dolabı, bulaşık yıkama mutfak ve kafeteryamız mevcuttur.

  Kafeteryamızda bilardo, karaoke, okey gibi aktivitelerin yanında aparatif yiyecekler , sabahları köy kahvaltısı, taze balık ve et çeşitleri, ev yemekleri ve sıcak soğuk içecekler mevcuttur.